menu o nas nasze psy szczenięta galeria wystawy kontakt


Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Sweet Nest LUCKY STAR
"Laki"
seal & white dog
DOB 24.11.2014
CEA, CL NORMAL BY PARENTS
TNS DNA NORMAL
MDR1 DNA NORMAL
IGS DNA NORMAL
SN DNA NORMAL
GG DNA NORMAL
PRA/CEA/KAT - (2016 - niedotknięty)
Gonioscopy - niedotknięty
HD-A ED-0-0
OCD - free
Reproduktor
PT-1, A1


Sweet Nest LUCKY STAR to syn naszej Tofi i wnuk Sweetie. Piękny samiec o doskonałym eksterierze, na wystawach psów zawsze doskonale oceniany. Jest Młodzieżowym Championem Polski i Championem Polski. Laki ukończył kurs psa towarzyszącego PT-1 zakończony egzaminen, który zdał na ocenę doskonałą. W stawce 10 psów zajął 2 miejsce i 195/200 punktów. Laki trenuje także agility. Ma świetne predyspozycje do tej dyscypliny. Ma za sobą pierwsze starty na zawodach agility w klasie AO, które należały do bardzo udanych, a swoje przebiegi ukończył na czołowych lokatach .
Laki jest reproduktorem, ale kryje wyłącznie wybrane suczki z uprawnieniami hodowlanycmi ZKwP.
Niesie kolory: sobolowy, ee-red, czekoladowy, tricolor i prawdopodobnie niebieski

Osoby zainteresowane ewentualnym kryciem proszone są o kontakt telefoniczny lub e-mail. Laki jest udostępniany jako reproduktor jedynie dla suczek zarejestowanych w ZKwP i posiadających uprawnienia hodowlane zgodne z regulaminem ZKwP(FCI)
Sweet Nest HARLEY QUINN
"Harley"
seal & white female
DOB 26.02.2018
CEA, TNS, NCL, SN, DM, MDR1, IGS, GG - DNA Normal
PRA/CEA/KAT - clear
Gonioscopy - clear
HD-A, ED 0-0, OCD wolna
PT-1, AOSweet Nest HARLEY QUINN to długo wyczekiwana i planowana córka Candy. Miała być wierną kopią swojej matki, psem o doskonałej psychice i świetnych predyspozycjach do sportów kynologicznych, ale jest zupełnie inna niż Candy i wcale nie uważam, że to źle. Nie jest psem betonem jak jej matka, ale za to pracuje się z nią tak samo dobrze jak z Candy. Jest za to znacznie bardziej przytulasta, co jest niewątpliwą zaletą Harley. Ojcem Harley jest pies pochodzący z belgijskiej hodowli, na stałe mieszkający w Czechach, MY FREE MAN VAN DE HARTENHOEVE. Ze swoją przewodniczką na co dzień uprawia obedience i w tej dziedzinie osiągnął najwyższą klasę wyszkolenia OB3. Świetnie radzi sobie także w agility - stopień wyszkolnia LA2, jak również w innych dyscyplinach kynologicznych. Po takich rodzicach można było się spodziewać niezwykle utalentowanych szczeniąt i rzeczywiście tak jest. Harley, jak każdy pies z mojej hodowli została wyszkolona pod kątem posłuszeństwa i w wieku zaledwie 9 miesięcy zdała egzamin PT-1 na ocenę bardzo dobrą, dokładnie z taką samą ilością punktów (191), jak parę lat temu jej mama. Harley to młodziutka suczka, od szczenięcia szkolona pod kątem agility. Mam nadzieję, że kiedyś stworzymy zgrany duet. Mamy już za sobą pierwsze starty na zawodach agility, ale jeszcze dużo pracy przed nami.


Sweet Nest JUST LOLA
"Lola"
blue merle tricolor female
DOB 02.04.2020
CEA, TNS, NCL, SN, DM, MDR1, IGS, EAOD, DNA Normal, GG - Carrier
PRA/CEA/KAT - Clear
Gonioscopy - Clear
HD-A, ED 0-0, OCD wolna
Sweet Nest JUST LOLA to córka naszej słodkiej Tofi. Nie było planów, aby pozostała w naszej hodowli, ale ulegliśmy jej wyjątkowemu urokowi i tak stała się członkiem naszego ludzko-psiego stada. Lola od początku dała nam do zrozumienia, że nie będzie łatwo ją ujarzmić. Jak to bowiem mówią "merle to stan umysłu" i rzeczywiście coś w tym jest. Rozpoczęliśmy szkolenie agility i rzeczywiście Lola bardzo polubiła tą kynologiczną dyscyplinę, dlatego na pewno będziemy je kontynuować, a z jakimi wynikami, zobaczymy. Lola pochodzi z typowych, szołowych linii, ma piękną szatę, doskonałą, mocną budowę ciała i piękną głowę, co niejednokrotnie docenili sędziowie na wystawach. Jest jeszcze bardzo młodziutką suczką, z którą wciąż trzeba pracować, aby stała się dobrze ułożonym psem, ale nie żałujemy decyzji, że z nami została.

Champion Polski
CANDY Krotejov
"Candy"
black & white female
DOB 27.08.2010
PRA/CEA/KAT - (2014 - niedotknięta)
Gonioscopy -niedotknięta
CEA,TNS,CL DNA - normal
HD-A ED-0-0
OBI-0 , PT-1 , A 1CANDY przyjechała do nas z Czech. Moja "faworyta" :-) Ma ogromny potencjał do psich sportów. Nie mając jeszcze jednego roku, z powodzeniem zdała egzamin PT-1 i OBI-0. Trenuje ze mną agility, obedience. Świetnie łapie frisbee. Podczas treningów skupiona na pracy, zmotywowana, czuła na każdy gest przewodnika. Jest psem bezkonfliktowym, przyjaznym dla ludzi i zwierząt. Pies niemal idealny :-)Sweet Nest SPECIALLY FOR ME
"Tofi"
black tricolor female
DOB 29.05.2012
PRA/CEA/KAT- (2014 - niedotknięta )
Gonioscopy - niedotknięta
CEA DNA - normal by parents
CL, TNS - normal by parents
HD - A ED-0-0
PT - 1


Toffi to długo wyczekiwana przez nas, córka naszej Sweetie. Po rodzicach odziedziczyła doskonały eksterier. Jest suczką ,która od pierwszych chwil zawładnęła moim sercem. Słodką suczką, która chwilami swoimi pomysłami rozbawia nas do łez. Zdała egzamin PT-1 z oceną dobrą, ukończyła również szkolenie pod kątem agility, choć sport ten nie bardzo przypadł jej do gustu. Z powodzeniem konkuruje na wystawach, gdzie do tej pory zawsze była oceniana na ocenę doskonałą. Ma rozpoczęty Championat Polski.
Na zawsze w naszej pamięci.....
Pl. Jr. Ch. Pl. Jr. W'08
Never Never Land
POETRY IN MOTION
"SWEETIE"
black & white female
DOB 16.05.2007 - 17.02.2020
CEA DNA NORMAL
CL, TNS NORMAL BY PARENTS
PRA, CEA, KAT (NORMAL)
HD-A, ED 0-0Never Never Land Poetry in Motion "Sweetie" była naszą pierwszą suczką rasy Border collie. Zawsze była pełna energii, chętna do zabawy i współpracy z człowiekiem. Jej miłością było frisbee.
Pl. Jr. Ch. Club Winner'10
KIKINA Farma Stekot
płowa
DOB 29.04.2009 - 17.11.2022
HD-A


FARMA STEKOT "Kikina" była suczką rasy owczarek pirenejski. Przyjechała do nas z Czech. Była zwariowana i odrobinę szalona. Zdolna do wszystkiego aby zadowolić "pańcię". Ukończyła kurs posłuszeństwa z doskonałym wynikiem. Ćwiczyła agility, frisbee. Była niesamowicie szybka i skoczna, właściwie nie było wysokości, na którą by nie wskoczyła. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci... ;-)


copyright: Lidia Kowalewska ©
e-mail: herro2000@op.pl
made by herro
2009